توقف «ماموریت غیرممکن ۷»

پنج‌شنبه ۱۳ آگوست فیلمبرداری قسمت هفتم «ماموریت غیرممکن» با آتش گرفتن موتور سیکلت یک بدلکار متوقف شد. این اتفاق درحالی رخ داد که فیلمبرداری این پروژه پرهزینه به تازگی بعد از چندماه تعطیلی به علت شیوع کرونا آغاز شده بود.

این حادثه که ضرر ۲ میلیون پوندی روی دست کمپانی گذاشته است، به این خاطر رخ داده که بدلکار باید هنگام پرش از روی یک رمپ، در یک منطقه پیش‌بینی شده فرود می‌آمد اما به علت خطای محاسباتی چند متر دورتر فرود آمده و موتور او آتش گرفت. در همین رابطه روزنامه سان انگلیس نوشت: «حرارت و اصطکاک تایرها هنگام واژگون شدن موتورسیکلت باعث شده کاردبوردهای تعبیه‌شده دچار حریق شوند. دود این سانحه چنان وضعیت بدی داشته که سازندگان مجبور شده‌اند فرودگاه سلطنتی مجاور را ببندند. خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده اما وضعیت فاجعه‌باری پدید آمده و خسارت‌های مالی بسیاری به بار آورده است. تام کروز به‌شدت‌ آشفته است و هیچ‌کس دوست ندارد پروژه دوباره متوقف شود.»

کروز ۵۸ ساله هنگام وقوع این سانحه برای یک «صحنه‌ برفی» با یک چتر نجات کار می‌کرده و مشارکتی در برخورد نداشته است. قسمت هفتم «ماموریت غیرممکن» قرار است نوامبر سال ۲۰۲۱ اکران شود، درحالی‌که پیش‌تر باید تابستان سال آینده روی پرده می‌رفت. «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» سه سال قبل ۷۹۰ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد.

تیم مأموریت غیرممکن ۷ از رفتار پرخاشگرانه‌ی تام کروز حمایت کردند

برخی از اعضای تیم تولید فیلم «مأموریت غیرممکن ۷» از صحبت‌های اخیر تام کروز و رفتار پرخاشگرانه او برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی حمایت کرده‌اند.

چند هفته‌ی قبل فایل صوتی از تام کروز در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن این بازیگر پنجاه و هشت ساله با لحنی تند و برخی الفاظ زننده تعدادی از اعضای تیم تولید مأموریت غیرممکن ۷ که فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند، سرزنش می‌کرد. این رفتار را می‌توان یک طغیان نادر از سوی کروز دانست؛ زیرا از او طی سال‌های فعالیتش همواره به‌عنوان بازیگری آرام یاد شده است.

فیلم‌برداری هفتمین قسمت از سری فیلم‌های مأموریت غیرممکن تا به امروز دو بار به خاطر همه‌گیری کروناویروس متوقف شده است و به همین خاطر هیچ‌کدام از اعضای اصلی ساخت این فیلم دوست ندارند باری دیگر به دنبال ابتلای چند نفر به این ویروس کشنده پروسه‌ی ساخت مأموریت غیرممکن ۷ متوقف شود. اما الفاظ و صحبت‌های زننده تام کروز هم به عقیده‌ی برخی چندان قابل قبول نیست و حتی ممکن است یک رفتار تبلیغاتی باشد، ولی تعدادی از اعضای تیم تولید فیلم مأموریت غیرممکن ۷ در گفت‌وگویی با هفته‌نامه‌ی آمریکایی «مردم» (People) به دفاع از او پرداخته‌اند.

بخشی از صحبت‌های افراد نزدیک به ساخت نسخه جدید مأموریت غیرممکن با نشریه مردم به این شرح است: «بیان میزان تمرکز و توجه فوق‌العاده او برای قرار گرفتن در بهترین حالت ممکن به هنگام ساخت فیلم بسیار دشوار است. سری فیلم‌های مأموریت غیرممکن برای او بسیار خاص هستند؛ در واقع آن‌ها فیلم‌های او محسوب می‌شوند. تام به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیار کمک کرد. در تمام سال‌های فیلم‌برداری مجموعه‌ی مأموریت غیرممکن هیچ‌کس حتی صدای بلند او را هم نشنیده است. او معمولا تنها روی فیلم‌برداری تمرکز می‌کند، اما این فیلم [به خاطر کرونا] بسیار خاص است و کروز باید اطمینان حاصل کند همه در سلامت کامل هستند. تمام زندگی تام کار اوست. او فشار و ترسناک بودن اوضاع را احساس می‌کند و وقفه‌ی دیگری [در تولید] نمی‌خواهد. چیزهای زیادی در معرض خطر قرار دارند و او هنگامی که یک رفتار غیرحرفه‌ای می‌بیند، سعی می‌کند آن را اصلاح کند.»

در حال حاضر پارامونت پیکچرز قصد دارد مأموریت غیرممکن ۷ را در تاریخ ۲۸ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۱) روی پرده ببرد و فیلم مأموریت غیرممکن ۸ هم برای اکران در تاریخ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ (۴ نوامبر ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است.

تام کروز فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۷» را ادامه می‌دهد

تام کروز قرار است فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۷» را در انگلیس و این بار در استودیوی فیلمسازی لانگ کراس ادامه دهد.

 

لانگ کراس که در گذشته مکانی متعلق به وزارت دفاع انگلیس برای آزمایش تانک‌ها بوده است، اکنون به استودیو تبدیل و میزبان فیلم‌های معروف و پرفروشی مثل «جیمزباند: اسکای فال»، «ثور: دنیای تاریک» و «محافظان کهکشان» شده است. فیلم‌های جدیدی که در این استودیو ساخته شده شامل «مرد شاه»، «آرتمیس فاول» و «مرگ روی نیل» می‌شود.

 

ورایتی تایید کرد که تام کروز بعد از استراحت در دوران کریسمس، اکنون به انگلستان برگشته و تولید فیلم جدیدش را از استودیو برادران وارنر در لیودسن به استودیو لاگ کراس برده است. این استودیو در جنوب انگلیس در رده چهارم (بالاترین مرحله محدودیت ها) قرار دارد اما با این وجود تولیدات سینمایی با رعایت ضوابط کرونایی همچنان مجاز است.

 

در روز دوشنبه اعلام شد که بیش از ۴۱ هزار مورد جدید ویروس کرونا در انگلستان شناسایی شده است. تنها در ۷ روز گذشته ۲۵۶ هزار نفر به این ویروس مبتلا شده اند که افزایش ۲۵.۷ درصدی را نشان می‌دهد. در این مدت زمان ۳۴۹۳ نفر نیز بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

 

این در حالی است که تام کروز ضوابط کرونایی سر صحنه «ماموریت غیرممکن ۷» را کاملاً جدی اجرایی می‌کند. تولید فیلم ماموریت غیر ممکن در ماه اکتبر و بعد از آنکه آزمایش ۱۲ نفر مثبت شد، به تعویق افتاد و یک هفته بعد و در ماه دسامبر تولید این پروژه از سر گرفته شد. این فیلم توسط کریستوفر مک کوایر کارگردانی شده و در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ راهی سینما‌ها می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش برنا، تام کروز قرار است فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۷» را در انگلیس و این بار در استودیوی فیلمسازی لانگ کراس ادامه دهد.

لانگ کراس که در گذشته مکانی متعلق به وزارت دفاع انگلیس برای آزمایش تانک‌ها بوده است، اکنون به استودیو تبدیل و میزبان فیلم‌های معروف و پرفروشی مثل «جیمزباند: اسکای فال»، «ثور: دنیای تاریک» و «محافظان کهکشان» شده است. فیلم‌های جدیدی که در این استودیو ساخته شده شامل «مرد شاه»، «آرتمیس فاول» و «مرگ روی نیل» می‌شود.

ورایتی تایید کرد که تام کروز بعد از استراحت در دوران کریسمس، اکنون به انگلستان برگشته و تولید فیلم جدیدش را از استودیو برادران وارنر در لیودسن به استودیو لاگ کراس برده است. این استودیو در جنوب انگلیس در رده چهارم (بالاترین مرحله محدودیت ها) قرار دارد اما با این وجود تولیدات سینمایی با رعایت ضوابط کرونایی همچنان مجاز است.

در روز دوشنبه اعلام شد که بیش از ۴۱ هزار مورد جدید ویروس کرونا در انگلستان شناسایی شده است. تنها در ۷ روز گذشته ۲۵۶ هزار نفر به این ویروس مبتلا شده اند که افزایش ۲۵.۷ درصدی را نشان می‌دهد. در این مدت زمان ۳۴۹۳ نفر نیز بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

این در حالی است که تام کروز ضوابط کرونایی سر صحنه «ماموریت غیرممکن 7» را کاملاً جدی اجرایی می‌کند. تولید فیلم ماموریت غیر ممکن در ماه اکتبر و بعد از آنکه آزمایش ۱۲ نفر مثبت شد، به تعویق افتاد و یک هفته بعد و در ماه دسامبر تولید این پروژه از سر گرفته شد. این فیلم توسط کریستوفر مک کوایر کارگردانی شده و در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ راهی سینما‌ها می‌شود.

ماموریت غیر ممکن 7 بازیگران

مأموریت: غیرممکن ۷ (به انگلیسی: Mission: Impossible 7)، یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر اکشن جاسوسی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر مک‌کوری است که در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.مأموریت: غیرممکن ۷ دنباله‌ای بر فیلم مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت (۲۰۱۸) است و در مجموع هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های مأموریت غیرممکن به‌شمار می‌رود. بعد از فیلم ملت سرکش و فال‌اوت، این سومین فیلم از مجموعه است که کریستوفر مک‌کوری آن را کارگردانی کرده که او را تبدیل به نخستین کسی می‌کند که بیش‌تر از یک فیلم این مجموعه را کارگردانی کرده‌است. تام کروز در نقش ایتن هانت، ربکا فرگوسن، وینگ ریمز، سایمون پگ و ونسا کربی همگی نقش‌های خود در فیلم‌های قبلی را در اینجا نیز تکرار کرده‌اند و هایلی اتول، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، نیکلاس هولت و هنری چرنی به عنوان بازیگران جدید در این فیلم به گروه اضافه شده‌اند .

بعد از موفقیت قسمت ششم در گیشه و در نظر منتقدان، پرونده ساخت قسمت هفتم از ژانویه ۲۰۱۹ باز شد. مأموریت: غیرممکن ۷ در تاریخ ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱ توسط پارامونت پیکچرز اکران خواهد شد. فیلم‌برداری فیلم به علت شیوع ویروس کرونا در جهان و عواقب آن با تأخیر مواجه شده‌است.

تاریخ اکران فیلم ماموریت غیرممکن ۷ مشخص شد

شرکت پارامونت (Paramount) رسما تاریخ اکران فیلم ماموریت غیرممکن ۷ (Mission: Impossible 7) و همچنین قسمت هشتم این مجموعه را مشخص کرد.

پس از موفقیت چشمگیر ماموریت غیرممکن: فال‌اوت (Mission: Impossible – Fallout)، قسمت بعدی مجموعه، فیلم ماموریت غیرممکن ۷ در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

فیلم فال‌اوت توانست این مجموعه را به سطح جدیدی برساند؛ از نظر اکشن، با یکی از بهترین قسمت‌ها رو به رو بودیم، منتقدان عاشق فیلم شدند و به پرفروش‌ترین فیلم سری نیز تبدیل شد. با این حال، آینده مجموعه همچنان نامشخص بود تا اینکه کارگردان محبوب، کریستوفر مک‌کوری (Christopher McQuarrie) برای ساخت دو قسمت دیگر قرارداد بست.

مک‌کوری حالا اولین کارگردانی محسوب می‌شود که چند قسمت از این مجموعه را کارگردانی کرده است. او در ابتدا، فیلم‌نامه ماموریت غیرممکن –  پروتکل شبح (Mission: Impossible – Ghost Protocol) را به نگارش در آورد و سپس فیلم ماموریت غیرممکن – ملت سرکش (Mission: Impossible – Rogue Nation) را جلوی دوربین برد. گفته می‌شود که دو قسمت بعدی بصورت همزمان فیلم‌برداری و ساخته می‌شوند.

تاریخ اکران فیلم ماموریت غیرممکن ۷

به گزارش ورایتی، فیلم ماموریت غیرممکن ۷ در تاریخ ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱ (۱ مرداد ۱۴۰۰) و فیلم ماموریت غیرممکن ۸ در تاریخ ۵ اوت ۲۰۲۲ (۱۴ مرداد ۱۴۰۱) به اکران در خواهند آمد. با اینکه هنوز تاریخ آغاز فیلم‌برداری مشخص نشده اما با توجه به اینکه قسمت بعدی در سال ۲۰۲۱ به نمایش در می‌آید، انتظار می‌رود که تولید اثر از سال آینده میلادی آغاز شود.

قسمت چهارم به کارگردانی براد برد (Brad Bird) در ماه دسامبر اکران شد اما از قسمت پنجم، پارامونت نمایش فیلم را به ماه تابستان بازگرداند. دو فیلم قبلی نیز در ماه ژوئیه اکران شده بودند و غافل گیرکننده نیست که قسمت بعدی هم در همین ماه روی پرده برود. اما اکران قسمت هشتم در ماه اوت برای برخورد نکردن با یک اثر نامشخص از شرکت دیزنی و مارول است که احتمالا یک فیلم ابرقهرمانی بزرگ در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ خواهند داشت.

جزئیات دقیق قسمت بعدی مشخص نیست اما شایعه شده که هنری کاویل (Henry Cavill) یا آلک بالدوین (Alec Baldwin) به صورت فلش بک در فیلم حاضر خواهند بود. مک‌کوری همچنین گفته که تام کروز نقشه‌های بزرگی برای آینده این فرانچایز دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *